* Vše pro výrobu šperků z drahých kamenů a minerálů, korálků a další potřeby pro Vaše tvoření * Autorské šperky a dárkové předměty *
kamenykoralky.com
Vyhledávání
Kategorie
Úvodní stránka > Obchodní podmínky a GDPR > Podmínky nákupu

Podmínky nákupu

 1. Internetový obchod obsahuje také informace o nákladech spojených s balením a dodáním zboží v rámci území České republiky, ale je možné odesílání zboží i v rámci EU.
 2. Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky (akceptací), jež je prodávajícím zasláno kupujícímu elektronickou poštou, a to na adresu elektronické pošty kupujícího.
 3. Kupující bere na vědomí, že prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, a to zejména s osobami, které dříve podstatným způsobem porušily kupní smlouvu (včetně obchodních podmínek).
 4. Kupující souhlasí s použitím komunikačních prostředků na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory,atd.) hradí kupující sám.
 5. Cenu zboží a poplatky za dodání (poštovné) a zabalení kupující uhradí převodem na účet předem, případně v hotovosti při převzetí zboží. Výrobek či zboží,které si u nás zakoupíte, Vám bude odesláno po připsání částky na účet.
 6. Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží (poštovné). Kupní cenou se rozumí i
  náklady spojené s dodáním zboží - balné a poštovné.
 7. V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 7 dnů od uzavření kupní smlouvy.
 8. V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhradit kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby a závazek kupujícího je splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.
 9. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a tato faktura bude poté zaslána elektronicky na adresu uvedenou kupujícím.
 10. V případě,že Kupující objedná výrobek, který mezitím bude prodán na jiném servru, vyhrazuje si Prodávající právo objednávku nepřijmout či zrušit. Pokud se bude jednat o část objednávky,bude Vás Prodávající neprodleně kontaktovat,abychom se dohodli na dalším postupu. Můžeme Vám nabídnout výrobek co nejvíce podobný objednanému či Vám takový vyrobit, nebo vrátíme část peněz za nedodané zboží či výrobky,pokud již bude platba provedena. Šperk Vám může být vyroben podobný, každý kus je však originál, může se tedy malinko lišit s ohledem na použitý kámen.
 11. Teprve uhrazením částky, resp. připsáním částky na náš účet je mezi námi uzavřena kupní smlouva.
 12. Výrobek pak bude zaslán do 5-7 dní od přijetí platby na účet na Vámi uvedenou adresu.
 13. Pro komunikaci používejte kontaktní formulář. Obratem se Vám ozveme na Vaše připomínky či požadavky zpět. Nezapomeňte však uvést svoji mailovou adresu a telefon!
 14. Ceník poštovného uvádíme v samostatné kapitole. Poštovné činí 72 Kč a výrobek či zboží bude zabalen do dárkové krabičky či bublinkové folie a odeslán doporučeně v bublinkové obálce. V případě nákupu více kusů nebo pokud hodnota objednávky přesáhne 500Kč, balíček posíláme jako cenné psaní, kdy je připojištěn, poštovné pak je 72 Kč.
 15. Obálku se zbožím či výrobkem nejdříve překontrolujte,než balíček převezmete od dopravce.  Kupující je povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně přepravci oznámit. Bude-li obálka poškozená, otevřená či poničená, zásilku odmítněte. V tomto případě bude škoda vymáhána po dopravci. O tomto však musíte sepsat záznam. Podpisem dodacího listu přepravci kupující stvrzuje,že zásila zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti. Na pozdější reklamace z důvodu poškození přepravou nebude brán zřetel.
 16. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat poplatek za uskladnění ve výši 100 Kč (slovy: jedno sto korun českých) a dále je oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.
 17. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
 18. Souhlas s těmito podmínkami stvrzujete uhrazením částky na náš účet či jinou úhradou zboží, výrobků nebo služeb.
 19. Zboží můžete do 14dní vrátit a bude Vám vrácena plná částka, vč. poštovného a balného. Zboží však musí být v původním stavu, obalu, krabičce, bez opotřebení a nepoškozené. Nezasílejte je na dobírku, ale doporučeně s podacím lístkem. Pokud bude hodnota vyšší než 500Kč, zašlete jako cenné psaní. Náklady na zpětzaslání nese kupující.
 20. Na zboží, výrobky či služby poskytujeme záruku v zákonné lhůtě 24 měsíců. Pokud bude mít zboží, výrobek či služba nějakou vadu, která nevznikla špatným zacházením či mechanickým poškozením, nejdříve nás kontaktujte písemně,stačí mailem nebo telefonicky a zboží či výrobek zašlete zpět k posouzení a zboží či výrobek Vám bude opraven (viz Reklamační řád). Reklamaci je nutné učinit vždy písemnou formou.
 21. Děkujeme za Váš nákup a věříme,že budete jen spokojeni.

 

            Těšíme se na spolupráci ! :-)

Tyto podmínky nákupu nabývají účinnosti dnem 1.1.2014 a byly aktualizovány dne 1.1.2020. Veškeré změny vyhrazeny.

Přihlášení
Nákupní košík
Měny
Doporučujeme
Informace
V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.
Informace
Děkujeme Vám za návštěvu, nabídku zboží stále doplňujeme !
Anketa
Líbí se Vám náš e-shop?
Ano líbí se mi
Něco bych vylepšil
Nelíbí se mi
Design mě nezajímá
Počítadlo
Online: 3
Dnes: 305
Včera: 242
Celkem: 959226
NahoruTisknout