* Vše pro výrobu šperků z drahých kamenů a minerálů, korálků a další potřeby pro Vaše tvoření * Autorské šperky a dárkové předměty *
kamenykoralky.com
Vyhledávání
Kategorie
Úvodní stránka > Drahé kameny > Jaspis

Jaspis

18. Tesaný jaspis veký - šipka

JASPIS tesaný do tvaru šipky 39 mm

Cena:
58,- Kč
  • Materiál: Jaspis
  • Druh: tesaný do tvaru šipky
  • Rozměr: 39 mm
JASPIS

JASPIS  - je kámen, který přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky. Pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Hnědý jaspis - uzemňuje, podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost, vrací zpět na zem ty, jež mají hlavu v oblacích. Odstraňuje geopatogenní zóny, je vhodný k meditaci, odhaluje karmické příčiny současných událostí. Podporuje imunitní systém, detoxikuje, léčí kožní problémy, pomáhá skoncovat s kouřením.

Červený jaspis (Brekciový, Kalahari) -  má projektivní energii, je přiřazen planetě Mars a náleží elementu ohně. Je ochranným kamenem, odráží negativitu zpět původci, uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje enerfii, napravuje nepříznivé stituace, pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu, snižuje horečky, čistí oběhový systém, jáátra, cévy, krev, odstraňuje bloky.

Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš. 

Podle starých pramenů bývá často označován za "Matku všech kamenů". Neustále vyzařuje oživující očistnou a ochrannou energii. Učí nás nezištnosti a skromnosti, daruje nám soucit, trpělivost a posiluje naši dobrou vůli. Červený druh jaspisu posiluje a oživuje tělo. Zelený působí blahodárným, uklidňujícím způsobem. Vyrovnává vztah těla a duše a zlepšuje především naše spojení s přírodou a se Zemí. Při nedostatku železa nebo chudokrevnosti se doporučuje nosit celý náhrdelník z červených jaspisů. Podporuje chuť k jídlu. Spolu s karneolem byl červený jaspis ve starém Egyptě nazýván krví Isidinou. Často z něho býval zhotovován zvláštní symbol, tzv. vulva Isidis, původní mystický symbol znovuzrození. Byl nošen jako talisman chránící před černou magií. Kladně ovlivňuje léčbu ledvin a močového měchýře, pomáhá při léčení ledvinového písku a kamenů, v oblasti gynekologické je účinný při nemocích vaječníků a vejcovodů, při překonávání nevolnosti v průběhu těhotenství a u porodu.

Stránky: 1 2 3 »
Stránky: 1 2 3 »
Přihlášení
Nákupní košík
Měny
Doporučujeme
Facebook
Informace
Děkujeme Vám za návštěvu, nabídku zboží stále doplňujeme !
Anketa
Jak často nakupujete na internetu?
Často
Občas
Málo
Vůbec
Počítadlo
Online: 3
Dnes: 303
Včera: 242
Celkem: 959224
NahoruTisknout