* Vše pro výrobu šperků z drahých kamenů a minerálů, korálků a další potřeby pro Vaše tvoření * Autorské šperky a dárkové předměty *
kamenykoralky.com
Vyhledávání
Kategorie
Úvodní stránka > Obchodní podmínky a GDPR > Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, případně možno si je vyzvednout osobně po předchozí dohodě.

  1. 2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno do 3-7 pracovních dní od od přijetí platby. 

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

4. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůa 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a je možné ji uznat pouze na základě doloženého dokladu o koupi (faktury, paragonu). Při uznané reklamaci Vám bude zboží vyměněno nebo vráceny peníze za reklamované zboží.

5. Dodavatel si vyhrazuje právo odmítnout objednávku, příp. její část.

Výměna zboží

Zboží u nás zakoupené můžete vrátit v případě reklamace nepoužité zpět do 14 dnů od převzetí zásilky. Nepoužité a nepoškozené zboží Vám můžeme vyměnit za jiné po předchozí domluvě. Zboží nám zašlete jako doporučený dopis či balík (ne na dobírku) na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Náklady s dopravou v tomto případě nese kupující. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nové. Je-li zboží vpořádku, v původních obalech a reklamace bude uznána, okamžitě Vám bankovním převodem na Váš účet nebo složenkou vrátíme peníze. Peníze budou vráceny za zboží vč. poštovného při dodržení uvedených podmínek a v případě vrácení kompletní zásilky, ne jen jení části. V tom případě poštovné nevracíme.

Ceny zboží

...se mohou dle kurzu a cen dodavatele měnit. U již vystavené a přijaté objednávky ceny zůstávají stejné a nepodléhají těmto změnám. Uvedené ceny jsou konečné,vč. všech daní a poplatků.

Tyto dodací podmínky byly aktualizovány k datu 1.1.2021


Nejsme "kamenný" obchod s pevnou otvírací dobou,  pokud nás hodláte navštívit osobně, dohodněte si prosím schůzku předem telefonicky nebo e-mailem.

Přihlášení
Nákupní košík
Měny
Doporučujeme
Facebook
Informace
Děkujeme Vám za návštěvu, nabídku zboží stále doplňujeme !
Anketa
Uvítali by jste v naší nabídce i kameny pro sběratele?
Ano
Ne
Nevím
Počítadlo
Online: 2
Dnes: 322
Včera: 242
Celkem: 959243
NahoruTisknout