* Vše pro výrobu šperků z drahých kamenů a minerálů, korálků a další potřeby pro Vaše tvoření * Autorské šperky a dárkové předměty *
kamenykoralky.com
Vyhledávání
Kategorie
Úvodní stránka > Drahé kameny > Korál

Korál

Korál

Červený korál je vynikající prostředek ke zvyšování energie a životní síly, jsme-li příliš neohební nebo příliš rozptýlení. Korál povzbuzuje, hřeje a oživuje. U různých národů bývalo zvykem věšet dětem kolem krku náhrdelník z červených korálů jako ochranu proti oslabujícím vlivům a k posílení energie a růstu.
Růžový korál harmonizuje naše city a má kladný vliv na řešení citových problémů a na naší ochotu milovat. Tím, že do našich pocitů vnášejí více otevřenosti a přizpůsobivosti, chrání nás zároveň před bolestnými zkušenostmi.
Bílé korály zbavují naše myšlenky záporných tendencí, vyjasňují duchovní poznatky, bystří náš rozum a rozlišovací schopnosti intelektu.

Léčebné použití: červené korály byly odjakživa ve vážnosti jako cenná pomoc při anémii, poruchách krevního oběhu /nedostatečném prokrvení/ i při podvýživě, neplodnosti a menstruačních potížích. Podněcuje tvorbu krve, ohřívá a osvěžuje tělo. Tmavě červené korály posilují srdce, zatímco růžové je uklidňují a mírní deprese. Bílými korály se léčí nemoci kostí a rachitida, vzdáleněji se používá k posílení zubů.

KORÁL v nás povzbuzuje pozitivní myšlení a cítění. V barvě červené je symbolem lásky,  oddanosti a pokory a soucitu. Je symbolem mateřství.


Stránky: 1 2 »
Stránky: 1 2 »
Přihlášení
Nákupní košík
Měny
Doporučujeme
Facebook
Informace
Děkujeme Vám za návštěvu, nabídku zboží stále doplňujeme !
Anketa
Líbí se Vám náš e-shop?
Ano líbí se mi
Něco bych vylepšil
Nelíbí se mi
Design mě nezajímá
Počítadlo
Online: 3
Dnes: 84
Včera: 242
Celkem: 959005
NahoruTisknout